Černá Kočka se představuje...

5. ledna 2012 v 16:43 | Černá Kočka |  Černá Kočka a její bezvýznamné tlachání...
Moji milí, malí, překrásní a zcela jistě i inteligentní návštěvníci blogu,
rozhodla jsem se, že je na čase, abych napsala nějakej článek o sobě. Strašně mě baví psát články o sobě. He he. Ale fakt, já za to vůbec nemůžu. Takže tedy, jestliže si opravdu chcete počíst na dalších pět hodin (ten článek bude stoprocentně strašně dlouhej), tak klikněte na celý článek.

Chci vás ještě varovat, že ten článek vůbec nedává smysl a plácám tam všechno přes sebe. Nesnažte se hledat nějakou souvislost mezi jednotlivými odstavci, žádná tam není.

Edit 9.11.2012, 20:30 h: Ehehehe... He, hn. Myslím, že by tenhle článek dost hodně potřeboval aktualizaci, protože jsem za ten rok stihla nabrat dost novejch oblíbenejch hudebníků, filmů, anime a já nevím, čeho všeho dalšího xD Takže doufám, že si o mým aktuálním já nebudete dělat obrázek z tohohle článku... Spíš se koukejte na to, co jsem psala v poslední době xD Jinak já ten článek časem předělám, to se nebojte, ale když říkám, že časem, tak časem a to znamená, až se mi bude chtít a až budu mít dostatečně dlouhou volnou dobu - tozn. nikdy... Kecám, tak do příštích letních prázdnin by to bejt mohlo... xD
Btw. k editu 9.11.2012, 20:30 h: Taky nechápete, jak jsem před rokem mohla psát spisovně? Sice ne vždycky, ale jak tak koukám, tak jsem tam občas něco spisovnýho měla... xD JÁ? SPISOVNÝ? Impossible... :D
.

.
.
Nuže. Tady na blogu mě znáte pod jménem Černá Kočka a moje skutečné jméno znát nepotřebujete. Je mi 14 let.
Jsem neobyčejně ďábelské stvoření. Nevypadám na to. Většina mého okolí (hlavně ve škole) mě zná jako tichou, inteligentní a slušnou dívku. Jen moji přátelé vědí jaká jsem doopravdy. A taky lidi, co lezou na moje blogy.
Jsem zlá mrcha, nafoukaná, tvrdohlavá, škodolibá, sprostá, egoistická, sarkastická, úchylná a především yaoistická.
Nesnáším, když se mi někdo snaží něco přikazovat, nebo vnucovat svůj názor. Vždycky si stojím za svým a nedokážu přiznat chybu. A taky v jednom kuse mluvím sprostě (čehož si většinou lidi, co se se mnou nebaví nevšimnou, protože v takovém případě s nimi nemluvím vůbec).
Ve skutečnosti ale opravdu vypadám andílek.^^ Malá, celkově drobná holka s vlnitýma světlýma vlasama (s trochou fantazie se dají považovat za blonďaté, bez fantazie za pochcaně vyblité :D), velkýma šedomodrýma očima a hodně bledou pokožkou, takže se nemusím obávat, že někomu samo od sebe cvakne, že ve skutečnosti nejsem svatoušek, ale strašná (řekněme si to na rovinu) mrcha :D Jak jsem se vám tu popsala (to myslím vzhledově), tak se vám může zdát, že podle toho popisu musím vypadat docela přijatelně. Ale to je vskutku jen zdání. Ve skutečnosti nejsem v celkovém výsledku moc hezká.

Co bych o sobě ještě řekla, co se týče povahy je, že mívám docela sklony k depresím. Mám dost nestálou náladu a stačí drobnost, abych měla depku, nebo třeba záchvat vzteku. A taky jsem hrozný hypochondr, až mě to neskutečně štve. No váš by neštvalo, kdybyste si o sobě pořád museli myslet, jakou máte rakovinu všeho, zánět jánevímčeho a prostě úplně všechny nemoci na světě?! Mě to teda štve a dost.
Ale za normálních okolností jsem celkem veselá, optimistická a ztřeštěná. A havně úchylná a yaoistická.^^ Zbožňuju yaoi.

Jednou ze zásadních věcí, co byste o mě měli vědět je, že strašlivě miluju Simple Plan. Úplně je zbožňuju, jejich hudbu i je samotný. A hodlám si vzít Pierra za manžela (to že má snoubenku a dítě je pro mě jen nepodstatný detail :D). Je strašně roztomilej a sexy, zpívá úplně dokonale a má hezkej zadek.^^ (já vám říkala, že jsem úchylná!) No, ale Seb, nebo Chuck by mi stačili taky :D.
Takže je v žádném případě nijak neurážejte, protože by to mohl být to poslední, co v životě uděláte. Zavřela bych vás do žumpy a tam bych vás nechala tak přibližně týden :D *tváří se zuřivě už jen při pomyšlení, že by někdo mohl urazit SP*
Další mojí oblíbenou celebritou je Shia LaBeouf (jestli ho neznáte, je to herec). Je fakt hezkej (skoro jako Pierre), nejvíc mu to sluší ve filmu Eagle Eye. Má takovej roztomile smutnej pohled, kterým mě vždycky dostane.^^ Nemluvte o něm špatně v mé přítomnosti, taky by to mohlo špatně dopadnout.

Miluju zvířata. Dost silně. A nesnáším, když je někdo týrá. Takový lidi jsou strašný svině. Nechápu, jak můžou něco takovýho udělat! Zvířata jsou taky živí tvorové, cítí bolest, mají city! Ale někteří lidé tohle asi nikdy nepochopí, nebo ani pochopit nechtějí. Prostě myslí jen na sebe.

Ze zvířat mám nejradši kočky, samozřejmě. To je poznat už z mé přezdívky. Nevím proč, ale mám vážně podivně úchylné sklony se s nimi v jednom kuse ztotožňovat. No, možná, že vím proč. Nezávislé, tajemné krásky. Nenechají si od nikoho nic přikazovat a jdou si svou cestou a nehledí na překážky. Taková jsem, nebo bych alespoň chtěla být. Jestli taková opravdu jsem, to už musíte posoudit sami.
Další moje oblíbená zvířata jsou hadi a plazi obecně. Nechápu, jak se jich někdo může štítit, jsou to nádherní a úžasní tvorové. Taky mám strašně ráda netopýry a vždycky když jsme v létě na chatě, tak si večer, když už je tma sednu ven a čekám, až vylétnou netopýři. Pak je fascinovaně pozoruju a málokomu se podaří mě od nich odtrhnout.
Dál zbožňuju šneky. Ťuťu ňuňu^^

Co se týče mých oblíbených činností, ráda čtu, hraju na hudební nástroje (klavír, kytara, flétna), ještě raději poslouchám hudbu (u čehož si ale nejsem jistá, jestli se to dá považovat za činnost, protože přitom vždycky dělám ještě něco jiného), ráda píšu povídky (ačkoli ne moc dobré), spím, flákám se (a to jakýmkoli způsobem), dělám grafiku, nebo bloguju. Psát články na blog, ať už o čemkoli je prostě zábava.
Obvykle mě najdete u mého počítače, nebo s knížkou. A v žádném případě nesportuju. Zatím jsem neobjevila žádný sport, co by mi vyloženě seděl, tak sázím jen na tělák ve škole. Jo, já vím, že mám silně zvýšené riziko infarktu, to mi říkat nemusíte. S mojí hypochondrovatostí (o které jsem se zmínila výše) vím o takovýhle tématech všechno.

Taky miluju svojí fantazii. Hodně času trávím sněním, protože skutečný život je vážně nuda. Někdy. Fantazie je zkrátka úžasná věc, prožívám si v ní, co chci, kdykoli chci a je zcela soukromá. Nezávidím lidem, co jí nemají (ikdyž si těžko dokážu představit, jak někdo takový může být, ale existují lidi, co o sobě tvrdí, že nemají vůbec žádnou fantazii). A díky ní se mi taky daří vymýšlet jakž takž přijatelná témata na povídky.^^

O věcech (nebo lidech), které nesnáším vám tu řeknu jen v krátkosti. Nechci se moc zabývat tím, co nemám ráda.
Nenávidím nafoukané fifleny, co musejí být za každých okolností dokonalé, šílí kvůli maličko rozmazanému make-upu a ostatní lidi jsou pro ně něco míň než oni, jsou pro ně podradné bytosti. Jak říkám, nesnáším takové krávy.
O tom, že nesnáším týrání zvířat se tu už asni zmiňovat nemusím. Docela podrobně jsem svou nenávist k tomuto činu popsala výše.
Taky dost silně nenávidím programy, co mi nejdou nainstalovat na můj comp :D. Vždycky si nějakej stáhnu a mám z toho strašnou radost. A pak když ho chci nainstalovat, tak to nejda. Nyáááá!
Nesnáším skupiny Tokio Hotel a Kabát (z těch mi je na blití a to doslova). Z celebrit nesnáším Miley Cyrus a Roberta Pattisonna (Heh? Píše se ten krypl takhle? :D).
Soráč, fanoušci daných celebrit, ale já to tak opravdu cítím. A doufám, že jsem vás moc neurazila a že se mě nechystáte nacpat do žumpy, tak jako bych já nacpala vás, kdybyste urazili SP :D

A ještě poslední informace tohoto článku: dávejte si na mě bacha. Koušu. A to doslova. A taky škrábu. Už mnohokrát jsem někoho pokousala, nebo poškrábala. Bez legrace.
Ale nebojte se, přes blog vás nepokoušu. Leda, že byste mě opravdu hodně naštvali. To bych si vás pak totiž našla. Já jsem všude.^^
Černá Kočka
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Yuna Yuna | Web | 7. ledna 2012 v 13:57 | Reagovat

Hehehe xD Nevím proč, vždycky, když vlezu někam na nějaký blog, musím si vždycky něco přečíst o daném tvorovi, co ten blog vlastní :D V hodně věcech s tebou souhlasím xD Miluju yaoi a anime obecně. S pýchou se nazývám Fujoshi xD *potřásá rukou, protože moc yaoistek nezná* Miluju zvířata, hlavně kočky. Taky mám svého střeleného kocoura. Nesnáším týrání zvířat a nafoukané nány a pomluvy. Ráda čtu- to si už asi zjistila xD a chtěla bych hrát na klavír(závist xD)Na povrchu mě mají lidi za slušnou (hahá! jako kdyby byla nějaká fujoshi slušná xD Spíš úchylná) a tichou, ale taky dokážu škrábat. Máš můj obdiv. Tak dlouhý článek bych o sobě ovšem nedokázala napsat xD

2 Pal Pal | Web | 12. ledna 2012 v 20:07 | Reagovat

Ó, jsi sympatické stvoření. Od tak podivné osoby jako já bys to pravděpodobně neměla brát jako kompliment, ale jsi můj člověk! 8DD Články o autorech blogů čtu ráda (na druhou stranu jsem ale líná něco takového napsat o sobě xD).
Hehe, já taky vypadám jako slušňačka, ale ve skutečnosti jsem velmi zvrhlé stvoření. (I když se vážně snažím nepárovat všechny osoby mužského pohlaví. Jenže ono to nejdeee! xD)

Na tvém blogu se ještě určitě ukážu. 8DD

3 Ann Ann | Web | 24. ledna 2012 v 17:01 | Reagovat

Připomínáš mi některé mé kamarádky :D (včetně toho yaoi, mám takový pocit, že naprostá většina holek, se kterými si rozumím jsou yaoistky). Je zajímavé, že yaoistky, se kterými jsem se setkala se dají řadit na ty, u kterých by člověka už nic nepřekvapilo a na ty, u kterých by z takového zjištění dostal infarkt. Mě v tomto ohledu mladický zápal už trochu přešel, ale rozhodně se názorově zcela řadím k yaoistkám (mladický? sakra, vždyť většina kamarádek je starší než já!). Přeji mnoho blogerského elánu :)

4 Makris Makris | Web | 19. února 2012 v 18:01 | Reagovat

Když si mi dala koment na můj blog...řekla jsem si, že bych se měla mrknout k tobě. Opravdu se mi líbí co o sobě píšeš. Máme toho dost společného, knížky, yaoi..anime...atd...XD Po pravdě já se každý den těším až konečně půjdu spát. Protože se nemůžu dočkat až se mi bude něco zdát. xD ( No dobře jsem debil...A nějak mi to ani nevadí...) A jestli chceš můžeme si psát třeba přes mail...
PS : Sice nekoušu, ale používám pěsti :3  xD * Demence *

5 Makris Makris | Web | 20. února 2012 v 12:34 | Reagovat

Fajn. Tak mail ne. Co třeba skype ? O.-

6 Makris Makris | Web | 20. února 2012 v 16:01 | Reagovat

No já tam mám taky napsaný jméno i příjmení -.-" Ale té jedno - michaela.zaloudkova

Nějak mě to netrápí...xDD

7 Anim Anim | Web | 26. února 2012 v 21:18 | Reagovat

Miluju tyhle vykecávací články. Hrozně mě to baví číst (a taky psát... ha ha!). Připadáš mi jako sympatická dívčina. :D Nafoukaná, tvrdohlavá, škodolibá, sprostá, egoistická, sarkastická, úchylná? Jo... nesnáším nafoukané holky, ale i tak mi jsi sympatická proč? Dokážeš to přiznat a člověk, který to přizná, to dokáže i kontrolovat. :D
Jinak... Upřímně, kočky nemám moc v lásce, ale ani psi. Jsem zvláštní člověk. Já radši fretky. :D
A musím se přiznat:
Naprosto netuším kdo jsi. Omlouvám se pokud jsem tě urazila, ale vůbec se mi nevybavuješ. :D
A ten můj design. No. Ten minulý jsem nedělala já, proto je tak ehmm... zvláštní? :D Moc to s grafikou neumím a Bone to s grafikou umí bravůrně, možná proto to je nezvyk. :D

8 Anim Anim | Web | 26. února 2012 v 21:27 | Reagovat

[7]: vykecávacý
-buď ráda, že jsem nenapsala vykecávacá... :D

9 Katyu Katyu | Web | 5. června 2012 v 21:32 | Reagovat

začnu sem pravidelně chodit.. :) líbí se mi to tu a ty jsi mi sympatická. Simple Plan taky miluju, hlavně tu písničku Summer Paradise :) Jinak, máme toho takhle celkem hodně společného, když nepočítám ty hady:D jsem taky celkem hypochondr:D taky nesnáším Tokio Hotel a Kabáty.. a svou fantazii miluju :D přidám si tě do oblíbených ;)

10 J.A, Miss Madness J.A, Miss Madness | Web | 22. listopadu 2012 v 19:47 | Reagovat

Hrozně mi připomínáš mě - všichni mě znají za inteligentního hodňouse, ale opak jest pravdou...
Ale vzhledem se rapidně lišíme XD jsem hnědovlasá, mám hnědé oči a snědou pleť XD

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama