Téma týdne... Heh...

24. ledna 2012 v 16:39 | Černá Kočka |  Černá Kočka a její bezvýznamné tlachání...
Moji milí, drazí, inteligentní a krásní návštěvníci blogu,
tak jsem se rozhodla, že zase jednou napíšu článek na TT. Vlastně, naposledy jsem psala článek na TT asi tak před rokem na svém minulém blogu... He he. Nevadí.
Prostě neřešte. Chtěla jsem sem na blog něco napsat, ale nevěděla jsem co, tak se vyžvejknu k tématu týdne.

Sociální sítě.
Nejznámější sociální sítí je samozřejmě facebook. Má ho téměř každý (i já), v dnešní době je to tak, že když nemáte facebook, ,,je to jako kdybyste vůbec nežili", jak pravila jedna moje spolužačka.
Další sociální sítě jsou třeba twitter, myspace, nebo lidé.cz (debilní věta, že? Jak od pětiletýho děcka :D) Nejsou tolik populární, jako FB, ale také je mnoho lidí využívá. Například hodně celebrit má twitter.
Hodně lidí tráví na sociálních sítích většinu svého času. Dalo by se říct, že jimi žijí víc, než realitou.
Opravdu ale potřebujeme sociální sítě ke své existenci?
Podívejme se na můj názor. Možná to bude odě mě, která má facebook a pravidelně ho kontroluje, znít divně, ale myslím, že ne. Já bych se bez něj klidně obešla (problémem by bylo akorát to, že bych nemohla chatovat se svými přáteli, ale to bych taky nějak překousla). Vlastně tam chodím jen z nudy, když už nemám co jiného dělat. Nebo taky jen tak, že ho mám otevřený v internetu v záložce a občas tam kouknu, podívám se, co kdo píše a zase jdu dělat něco jiného. Dříve jsem na něm hrála hodně hry, ale to mě rychle omrzelo.
Já osobně nechápu lidi, co by bez sociálních sítí nevydrželi a každý den na nich tráví celé hodiny. Nechápu, co tam celou dobu dělají.
Dříve, když ještě neexistovaly žádné sociální sítě, se lidem také žilo dobře a ani je nenapadlo, že by se jim něco takového mohlo hodit (no dobře, tohle bych mohla říct o čemkoli, třeba o celém internetu... Bez kterého bych opravdu nevydržela). A teď najednou bez něj nich nevydrží ani den.

Sociální sítě s sebou také přináší určitá rizika. Možná budu znít jako moje paranoidní máti, ale na internetu vás opravdu může, a to obzvlášť právě na sociálních sítích najít nějaký úchylák, vrah, únosce, či něco v tom stylu. Pravděpodobnost je sice malá, ale určitá tu opravdu je. Proto nedoporučuji někde zveřejňovat své fotky, nebo příjmení (preferuji omezení ,,jen pro přátele"), či snad nedejbože adresu bydliště (načež napíšete, že s rodinou odjíždíte na týdenní dovolenou do Chorvatska a zlodějii rovnou ví, kam má jít krást).

Myslím, že tohle je všechno, co vám můžu k tomuto tématu říct. Jo, je to nic neříkající článek, já vím. A přestaňte po mě házet ty shnilý rajčata, parchanti malý!
He he, he he he :D
Černá Kočka

Btw. pro imaginární pravidelné návštěvníky mého blogu: asi v nejbližší době přidám další kapitolu povídky. Následkem toho, že jsem byla nucena rozpůlit předchozí kapitolu mi vznikla téměř celá další :D Heh. Takhle se mají psát povídky! :D
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 The Crayon The Crayon | Web | 24. ledna 2012 v 16:44 | Reagovat

Pěkně si to shrnula.
Máš talent na psaní!!♥:D
Mohla by si psát do novin:DDD
Né, promiň pokud tě to urazilo.
Ale má to být lichotka.
Mimochodem, právě jsem zahájila nábor affs, a tvůj blog mě zaujal. Nechtěla by si spřátelit?;)
The Crayon

2 brown.eye brown.eye | E-mail | Web | 24. ledna 2012 v 17:01 | Reagovat

nice :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama