Nákupy, nemoc, nadšení... Poslední dobou je toho dost na N :D

15. února 2012 v 19:17 | Černá Kočka |  Černá Kočka a její bezvýznamné tlachání...
Nazdar, mí malí, milí, hodní, úžasní, krásní a velice chytří přátelé,
Tak jsem se rozhodla po delší době napsat článek, zase jednou. V poslední době se toho dost dělo, takže vám mám co říct.
Btw.: Retardovaný nadpis, že? Jsem napsala to nákupy, nemoc, nadšení a pak jsem si všimla, že je to všechno na N, tak jsem to tam napsala :D Originalita jak hovno, co? :D

Takže, v sobotu jsem byla nakupovat s kámoškama a sestrou. Bohůžel to ale nedopadlo moc dobře. Udělalo se mi totiž tak nějak blbě, vždycky jsem si jenom v obchodě sedla do kabinky, nebo na nějakou sedačku, byla-li tam, a seděla jsem a bylo mi totálně na nic. Nějak jsem to přežila, ale nic jsem si nekoupila. Prej v Camaieu (heh? nevím jak se to píše...):
Já: *sedím tam a jsem totálně na chcípnutí*
Kámoška: *přijde tam* ,,Hele, vypadáš nějak zhuleně. Já si tady k tobě dám věci a hlídej mi je. Ale hlavně nevypadej tak zhuleně."
Dobrý, no, tak jsem tam seděla a snažila se nevypadat zhuleně :D
Když jsem přišla domů, tak jsem se úplně klepala, bylo mi na omdlení a bolela mě hlava, tak jsem si změřila teplotu. Měla jsem 38,14°, takže jsem si vzala paralen a zbytek dne jsem jenom tak ležela.
V neděli už to bylo mnohem lepší, jenom mě dost bolela hlava, bylo mi lehce na blití a měla jsem... Říkejme tomu střevní potíže.

V pondělí už jsem šla normálně do školy, celkem v pohodě.

A včera taky, to byla ve škole celkem sranda. Náš profesor na děják si vymyslel, že budeme natáčet Vídeňskej kongres, což znamená, že se všichni navlíkneme do parádních šatů (nejlíp plesovejch z osmnáctýho století), vlezem do ředitelny, nebo divadelního sálu, budem tam tancovat valčík a tvářit se, jakože jsme v roce 1800 a že tam kongresujeme. Takže jsme se museli místo hudebky učit tancovat valčík :D Byla to celkem prdel, většinou jsme tam tancovali páry kluci s klukama (muhaha :D yaoismus :D) a holky s holkama, ale taky jsem tancovala s pár klukama :D. Celkem jsem se to naučila a taky už umím waltz.

No a dneska se zase nedělo nic zajímavýho, akorát jsem měla střevní potíže :/ Zase... Žeby se ten vir vracel?
No, to tady rozpitvávat nebudu.

Napadl mě námět na dobrou jednorázovku, asi by to bylo shounen-ai, ale nevím, nevím, jestli se mi to podaří napsat, vzhledem k tomu, že jsem ještě ani nenapsala další kapitolu I'm here waiting. Byla jsem příliš zaneprázdněná prohlížením yaoi obrázků na dA.
A teď čtu Full Mon ni Sasayaite v angličtině, je to super.^^ Napadlo mě, že bych mohla dělat recenze (na ledacos - mangy, anime, knížky, filmy,...). Co myslíte?

A nyní to nejlepší nakonec. Simple Plan přijedou do Prahy! No chápete to?! Není to úžasný, dokonalý, bombový, best, nejlepší, co mě mohlo potkat?! Není to super?!
Bohužel tu zřejmě ale nebudou mít koncert, jako koncert, ale budou na Prague City Festivalu. Ale to nevadí! Hlavně, že tu budou, já se tam prostě musím dostat, prostě musím! *zuřivě pobíhá po pokoji a gestikuluje rukama*
Musím překecat rodiče! A já to dokážu, ať se bude dít cokoli!^^

A teď mě prosím omluvte, musím se učit chemii. Zejtra z ní píšem. Ještě, že v pátek máme ředitelský volno.
Černá Kočka
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama