Hňa, he, hm... Etó... xD

20. května 2012 v 19:56 | Černá Kočka |  Černá Kočka a její bezvýznamné tlachání...
Zdar moji malí, milí, hodní a krásní přátelé,
dobře, dobře, klidně přiznám, že jsem se na vás vysrala. Jo, absolutně :D Ale já za to nemůžu, vážně ne.
Chtěla jsem napsat další kapitolu I'm here waiting - dokonce jsem začala (řekla bych, že už jí mám napsanou tak ze čtvrtiny), ale pak už jsem tak nějak neměla buď čas, nebo náladu, tak jsem se k tomu nedostala.
Avšak teď píšu článek, takže se přede mnou musíte klanět až k zemi a náležitě mě uctívat, jasný?! xD


Nuže, začněme tedy.
Minulej pátek jsme psali ze zemáku, počemž jsem očekávala, že budu mít průser.
Vysvětlím vám to :D
Bylo to tak, že moje spolusedící Adéla nebyla ve škole a vedle mě se nasral úplně jeden úplně vypatlanej spolužák. A samozřejmě hovno uměl, takže po mě chtěl, abych si s ním uprostřed hodiny tu písemku vyměnila a něco mu tam doplnila. Já vůl jsem samozřejmě neměla nic proti, protože mi připadalo, že holt mu teda pomůžu, když mě to nijak neuškodí. Ale pozor, uškodilo! :D Protože když jsme měli ty písemky vyměněný, tak přišel profesor, všiml si, že debilní spolužák má jiný oddělení (přičemž si nevšiml, že jsem tam podepsaná já! :D), tak mu to sebral. A mě v tu chvíli nenapadlo nic lepšího, než se na tu spolužákovu písemku podepsat xD
Takže jsem očekávala, že budu mít dost velkej průser, až si toho profesor všimne (v mých nejdivočejších představách to bylo i vyloučení ze školy a v těch méně divokých pětka z písemky a následná trojka na vysvědčení xD). Měla jsem z toho dost slušný deprese, řeknu vám. Jo, nejspíš jsem divná, že si dělám takový nervy ze školy, ale já za to nemůžu.
Ale nakonec to dopadlo tak, že profesor k mýmu štěstí nesnáší onoho vypatlanýho spolužáka, takže dal pětku jenom jemu a mě 2-3, který mi mělo vyjít, takže dobrý.^^

Potom přes tejden se nic zvláštního nedělo (teda myslím :D), až ve čtvrtek, kdy jsme prožila lehce traumatizující zážitek.
Bylo to tak, že když jsme přišly po škole s kámoškama na nádraží, stál tam rychlík (ne, to se u nás opravdu nestává běžně xD Rychlíky tam nestavěj téměř nikdy) a kolem něj se vepředu vochomejtali ňáký hasiči a policajti. Takže nám samozřejmě bylo divný, co se děje a pak jsme slyšely vedle telefonovat ňákýho týpka, kterej říkal, že tam prej přejel ten rychlík nějakýho člověka. Samozřejmě jsme hnedka byly zvědavý a diskutovaly jsme, jestli myslíme, že to přežil, nebo ne a podobně. Mě bylo jasný, že to nemohl přežít, protože náraz vlaku ve vysoký rychlosti prostě nemáte šanci vydržet.
Potom tam dlouho ti hasiči uklízeli (zřejmě to tam umývali od krve -___-), tak jsme mysleli, že už je to celý uklizený.
Náš vlak jel z jinýho nástupiště a měl zpoždění. A když jsme vyjížděly z nádraží, tak nám to samozřejmě nedalo a čuměly jsme z okna. Čekaly jsme, že nic neuvidíme, ale bohůžel jsme viděly. Bylo to hrozný! Vedle kolejí tam leželo tělo - sice bylo přikrytý plachtou, ale čouhaly mu nohy, celý zkrvavený. Úplně se mi stáhly všechny vnitřnosti a rychle jsem se odvrátila. Byla jsem z toho upe v šoku.
Nikdy jsem se nepovažovala za nějak citlivýho člověka, ale tohle mě dost hnusně zasáhlo. Když si to teď tak snažím vybavit, ani si nevzpomínám přímo na ten pohled z okna, připadá mi to takový neskutečný, ale ten strašnej pocit si pamatuju až moc dobře. Proč jsem se já blbá dívala?!
Každopádně to mohlo být i horší. Adéla prej viděla i hlavu toho zesnulýho O.o Nepřežila bych...
Teď už jsem se z toho téměř vzpamatovala, ale byl to otřesnej zážitek, to vám řeknu. -__-

V pátek jsem se měla už celkem dobře, stalo se toho celkem hodně. Akorát jsem se ve škole pohádala s kámoškou Verčou (ale naštěstí jsme se brzy zase usmířily). Ona mě vážně dost naštvala.
Když jsem si od ní o přestávce půjčila časopis a prohlížela jsem si ho, všimla jsem si, že tam je článek o j-rockovejch skupinách. Takže jsem si to pročítala a pak jsem tam narazila na SuG. Se slovy:
,,Hele, SuG!" jsem se otočila k Verče. Ona se na ten článek podívala, načež začala zplna hrdla řvát na celou třídu, že jsou hrozný a že jsem lesba (což není pravda, teda rozhodně mi nikdy nepřišlo, že bych byla), jenom protože vypadaj jak holky. Pak tu stránku z toho časopisu vytrhla, zmuchlala a roztrhala, než jsem si to stačila přečíst -___- V tu chvíli jsem z ní byla úplně jako ,,Doprdele, jak někdo může bejt takhle neskutečně blbej?!". Prostě nepochopím. Ona nikdy od SuG nic neslyšela - odmítla si je poslechnout jenom protože jsou Japonci, no chápete to?! A říká, že jejich hudba je úplně strašná, nedovolila mi pustit jí ani jednu písničku. A teď tohle. Nedivila bych se, kdyby si o mě teď celá třída myslela, že jsme lesba. Přitom jsem ani nikdy neřekla, že se mi SuG vzhledově líběj (jo, myslím, že Takeru je celkem kawai, ale to Verča nemusí vědět).
Tak jsem se na ní urazila a asi tak hodinu jsem s ní nemluvila. Ona se mě pak ptala, proč jsem uražená. Proč asi?!
No, mě už tou dobou přestávalo bavit s ní nemluvit (to víte, když já se na někoho urazím, tak mě to nejpozději o pár hodinách přejde, protože mě prostě přestane bavit bejt uražená :D), tak jsem jí to vysvětlila. Docela působivě, řeknu vám xD *like a boss*
Vysvětlila jsem jí, že SuG hrají hudbu, která mi vždycky pomůže z deprese (což je pravda), přičemž jsem jí strašně dlouho okecávala, proč jsem v depresích a podobně a taky jsem jí ironicky ,,poděkovala", že si o mě teď všichni budou myslet, že jsem homosexuální. Ona se mi potom omluvila a řekla mi, že jí to strašně mrzí. Takže se spolu zase normálně bavíme. Ale ještě jsem jí tak úplně neodpustila.
Odpoledne jsme jely se sestrou do knihovny. Byla to celkem prdel, strašně ráda jezdím do centra Prahy. Víte proč? Prostě protože tam potkám spoustu hezkých kluků xD (který pak můžu nenápadně pozorovat a popřípadě si je v mysli párovat xDDD). Ani teď o ně nebyla nouze. V metru jsem viděla jednoho úplně úžasnýho - měl takový rovný černý vlasy, dokonalej obličej. Doufám, že jsem neslintala moc nápadně xD Měla jsem co dělat, abych tam nezačala nahlas ňuninkat, jak mívám ve zvyku xD Ale bohůžel brzy vystoupil T_T
V knihovně jsem si půjčila spoustu různejch knížek (nesly jsme jich dost vrátit a s ještě více jsme přišly domů *bitch please* xD), včetně Zkrocený hory. A teď zkuste hádat, proč si yaoistka půjčuje v knihovně Zkrocenou horu (jo, určitě to bude tím, že ta kniha získala spoustu ocenění, stejně tak jako film, který byl podle ní natočen xD). Tak jsem si hnedka doma přečetla tu povídku Zkrocenou horu, teda řeknu vám, že mě to trochu zklamalo. Podle mě je to napsaný takovým zvláštním stylem, kterej mě moc nezaujal (skoro bych řekla, že se mi to i blbě četlo) a yaoi scénky tam podle mě byly popsaný nedostatečně (xD). Taky moc nemusím smutný konce -__-. No, shrnutě vám to řeknu takhle - kdyby to nebylo o gayích, nejspíš bych to ani nedočetla do konce. Ale spoustě lidí se to líbí a prosím, nenaštvěte se tu na mě nikdo, že tu knihu urážím, akorát mě to prostě nijak moc nevzalo.
Cestou zpátky jsme se taky stavily v Levnejch knihách, kde jsem sháněla nějakou mangu (to víte, znáte mě :D), ale měli tam akorát Manga Shakespeare Richarda III., tak jsem si ho teda koupila xD No uznejte, nekupte to, za 50 kč!

Včera u nás byla Sabi. My totiž máme novej mikrofon a mixpult, tak jsme nahrávaly. Výsledek teda nebyl moc slavnej, ale aspoň Sabi tam dobře hrála na kytaru a zpívala (já jsem to s těma svejma jinejma akordama na klavír dost posrala podělala :D), takže se to jakžtakž dá poslouchat xD

Jo a ještě něco. Založila jsem si Twitter. Zázrak světa, co? xD Takže kdybyste ho chtěli vědět, určitým lidem jsem ochotá ho dát (když si sem napíšou), ale většině ne :D

Takže, to bude asi tak všechno. Jak tak koukám, nějak jsem se rozepsala (proto jsem taky byla nucená v článku vynechat polovinu věcí, co jsem tam chtěla napsat xD) a to jsem si myslela, jakej nenapíšu článek (dělala jsem si falešný naděje xD).
Černá Kočka
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Erista Erista | Web | 21. května 2012 v 12:52 | Reagovat

Ježiši... já bych teda měla noční můry :/. Také se občas s kámoškou pohádám, ale jo, většinou je to v pohodě xD.

2 Reita-kun Reita-kun | 21. května 2012 v 18:07 | Reagovat

Ahoj, tak konečně jsem se dokopal k tomu, abych se podíval na Tvůj blog xDD A máš ho nádherný :) Ale teď k věci... Jistě, že si můj blog můžeš dát do oblíbených odkazů :)) Budu jedině rád :)

3 Baka de Marionette Baka de Marionette | E-mail | Web | 22. května 2012 v 20:27 | Reagovat

Já psala ze zemáku dneska.. nesmím si dovolit mít trojku, tudíž jsem písemku dala na 1 nebo 2.. ještě se verdikt dozvím :D.. Já nikdy mrtvého člověka neviděla, ale popravdě... mě to zajímá. Jsem ohledně těhle věcí docela otrlá, ikdyž jsem hodně přecitlivělá a senzitivní. Ale asi to musel být hodně silný zážitek. A tu tvojí "kamarádku" bych sejmula! Okamžitě! Vypadá to, jakoby vůbec nerespektovala tvoje zájmy a to, co se ti líbí. Je to snad potom kamarádka? Já bych to osobně nesnesla a jsem ráda, že mám tolerantní přátele a navzájem si nasloucháme. Ale pokud jste okey, tak je to fajn.. pokud jsi s ní ráda. Jinak, odpověděla jsem ještě na tvůj milý koment^^

4 manami-chan manami-chan | Web | 23. května 2012 v 19:12 | Reagovat

ozaj ehe xD nechceš spriateliť? :D

5 Lenica - Opica Lenica - Opica | Web | 26. května 2012 v 18:09 | Reagovat

Děkuji :-D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama