I'm here waiting - 8. kapitola

4. června 2012 v 18:06 | Černá Kočka |  I'm here waiting
Ano, přátelé, je to tady. Jako zázrakem jdu psát další kapitolu povídky. Ne, že bych si nějak moc pospíšila, to ne, asi tak po tom měsíci :D Nakonec se k tomu ale už holt musím dokopat, protože sestra ztrácí trpělovost a začíná mi vyhrožovat cihlama (přičemž nedbá mého zoufalého křiku ,,Á! Pomóc! Co mám dělat? Doprdele! Já to prostě nedokážu napsat!" xD), což začíná být životu nebezpečný :D
Přijde mi, že ta povídka je celá taková padlá na hlavu a pořád tam nějak překrucuju charaktery postav, Thomas mi dost začíná připomínat takový ty typický Yesungy v k-popových fanfictions :D Ale co, ideální seme xD No, to je jedno... :D
Původně jsem plánovala, že to bude 18+ (sama sebe si vážně nedokážu představit, jak píšu takový úchylárny, už při psaní tohohle jsem se po každý větě málem něčím umlátila... xD), ale nakonec jsem se k tomu nějak nedostala, protože už konečně chci mermomocí zveřejnit další díl a prostě seru na to *bitch please* xD Yaoi holt bude v dalším díle... No jo, opět si počkáte xD
Nuže... V téhle kapitole se nám konečně opět objevuje nějaký děj... Ehm... Přesunou se do postele... xD Sice bude celá ta kapitola taková trochu kratší, ale to je jedno.
Mám pocit, že už mi z tý povídky hrabe :D
Jo a ještě tam dám kousek z konce předchozí kapitoly (asi takovej odstaveček), protože by bylo celkem divný, kdyby to začínalo takhle najednou a podivně. No. Ehm. Docela jsem se rozkecala.
Tak. Máte to pod perexem.
Btw.: Luke hraje všemi barvami, jak pravila moje ségra xD (já dodávám, že hraje spíš červenou, ale to je jedno... Za chvíli mu asi vybouchne hlava xD)8. kapitola
,,Miluju tě, Luke." řekl Thomas tiše.
,,C... Co?" vykoktal nechápavě černovlásek a upíral svůj pohled přímo do Thomovy tváře.
,,Miluju tě."
Luke se zachvěl.
,,Vážně?"
,,Ano." odpověděl Thom a znovu jemně políbil Lukea. Ten mu na polibek odpověděl váhavým otřením o jeho rty. Svým jazykem vklouzl do Thomasových úst a stydlivě je začal zevnitř prozkoumávat. Thom slastně vydechl a přitáhl si Lukea ještě blíž, bylo-li to vůbec možné. Poté mu rozepl mikinu, vklouznul mu rukou pod tričko a začal ho něžně hladit po zádech. Černovlásek tiše zasténal do polibku, přičemž více pootevřel svá ústa. Thomas se rozhodl převzít iniciativu a opět svým jazykem zabloudil do Lukeových úst. Líbal ho něžně a měkce, tak, jak nikdy žádnou holku. Protože tenhle kluk pro něj znamenal daleko víc, než všechny ty dívky, se kterými doposavaď chodil.
Stáli tam, v těsném objetí a polibku, nemohli se nabažit jeden toho druhého. Zanedlouho však museli znovu na chvíli přestat, jelikož jim oběma docházel vzduch. Vzdálili se od sebe na pár centimetrů a oba sotva popadali dech.
,,Thome... ?" tiše oslovil Luke hnědovláska.
,,Hn?" zareagoval tázaný a s pohledem upřeným na menšího chlapce vyčkával, co řekne.
Černovlásek stydlivě uhnul pohledem k zemi a jeho tvář nabrala ještě růžovější nádech.
,,Víš..." snažil se vyjádřit svoje myšlenky slovy.
,,Copak?" zeptal se Thomas a uchopil Lukeovu bradu a zvedl mu hlavu, čímž ho donutil se mi dívat do očí.
Luke se konečně odhodlal říct, to, co měl celou dobu na srdci:
,,Taky tě miluju."
Téměř šeptal. Hned jak to dořekl, začervenal se ještě více a zavřel oči.
Thomas se něžně usmál. Nemohl se vynadívat na to roztomilé drobné stvoření. Pohladil Lukea po vlasech, něžně mu je pocuchal a řekl:
,,Vždyť já vím."
,,Jakto?" zeptal se Luke podezřívavě a otevřel oči.
,,Jednoduše. Mám své zdroje." odpověděl Thom tajemně a jeho úsměv se ještě víc rozšířil.
,,Ale... Kdo... ?" vykoktal černovlásek a zatvářil se ublíženě, přičemž se mu v hlavě zrodil nápad, kdo by asi mohl být onen zdroj. Chystal se něco namítnout a zeptat se, jestli uhodl, ale ve chvíli kdy otvíral pusu k řeči se na ni opět přitiskly Thomasovy rty. Hnědovlásek využil toho, že měl Luke otevřenou pusu a vklouzl svým jazykem do jeho úst. A menší chlapec zapomněl, že chtěl něco říci. Jen se poddal touze a nechával se líbat.
Thom něžně plenil jazykem ústa menšího chlapce. Ten tiše vzdychal a snažil se mu oplácet polibky.
Thomas si ani neuvědomoval kdy sundal Lukeovi mikinu, ale najednou zjistil, že onen černý kus látky se jim válí kdesi u nohu a že jeho ruce jsou pod černovláskovým tričkem, bloudí po jeho těle a jemně hladí jeho odhalenou kůži všude, kde může.
Luke zaskučel a zaklonil hlavu, aby prohloubil jejich polibek a jednou rukou objal Thoma kolem pasu, zatímco tu druhou nechal položenou kolem jeho krku.
Jejich jazyky rozehrály vášnivý souboj, navzájem se proplétaly a vycházely si vstříc, polibek začínal nabývat na rychlosti a intenzitě.
Oba kluci úplně přestali vnímat okolí, teď tu byli jen oni dva, jejich láska a touha, nic jiného. Připožďovalo se, za oknem už byla téměř tma, ale to neznamenalo nic v porovnání s jejich společným štěstím, které konečně našli.
Luke váhavě zajel rukou, kterou držel Thoma okolo pasu pod jeho tričko a začal váhavě zkoumat dlaněmi jeho hruď. Thomasovi se po celém těle rozběhlo příjemné mravenčení a po páteři mu přeběhl chladný mrazík. Byl to tak příjemný pocit, že se neubránil tomu, aby zaklonil hlavu a nahlas zasténal, přičemž neúmyslně přerušil polibek.
Před ním se ozvalo nespokojené zamručení. Thom obrátil svůj pohled opět k malému černovláskovi. Ten na něj hleděl s neskrývaným očekáváním. Thomas se zářivě usmál a pohladil hřbetem své dlaně Lukea po tváři. Potom se k němu sklonil a začal ho opět líbat. Vášnivě, ale přesto s citem. Poté sklouzl svýma rukama níž, opatrně vzal menšího chlapce do náruče a nesl ho směrem k posteli, pričemž se ani na chvíli neodtrhl od jeho rtů. Luke jen překvapeně vyjekl do Thomových úst, když ucítil, jak mu země zmizela pod nohama, ale nebránil se. Nechal se nést v hnědovláskově náruči, jako kdyby byl hadru, protože jediné, co teď chtěl bylo, aby Thomas pokračoval v tom, co právě dělá.
Větší chlapec položil černovláska na postel a obkročmo si nad něj klekl. /Hňa, hňa, ohó! Začínají nám tu postelové hrátky! xD É... Ehm... Jo, aha... Zpět k tématu. :D/ Chvíli si užíval pohledu na Lukea, který ležel pod ním. Vlasy měl rozcuchané do všech stran, pár pramínků mu spadalo přes čelo do očí zářivě modrých očí, ve kterých se zračila touha, ale i přesto v nich zůstávala jakási nevinná nesmělost. Tváře měl krásně červené a napuchlé rty byly pootevřené.
Thomas sklouzl svým pohledem o kousek niž. Černovláskova hruď se zvedala v rychlém tempu a tričko měl vyhrnuté kousek nad ploché bříško. Thom se usmál a olízl si jazykem rty. Nechápal, jak někdo může být tak přitažlivý, ale zárovň přitom vypadat tak roztomile a nevinně. Sklonil se k chlapci pod sebou a opět ho políbil a začal rukama rejdit po jeho těle. Luke slastně vydechl do Thomasových úst. Tolik se mu to líbilo, to co s ním Thom dělal... Ale chtěl víc, víc! Ani nevěděl, kde se to v něm bere, ale nedokázal počkat ani chvíli.
,,Thomasi...?" špitl tiše.
,,Copak?" zareagoval tázaný.
,,Hnn...," Luke zčervenal ještě víc, jestli to vůbec možné, barva jeho tváře připomínala rajské jablíčko /xD/ a očima stydlivě uhybal do strany, jen aby se nedíval na Thoma.
,,No?" zeptal se zvědavě Thomas, zatímco se nemohl vynadívat na tu krásně zarudlou a stydlivou tvářičku černovláska pod sebou.
,,Chci tě mít... V sobě..." zašeptal Luke tiše. Ani nevěřil tomu, že to vážně řekl.
Thoma šokovaně pozoroval menšího chlapce. Tohle nečekal, byl vážně překvapený. Ale na druhou stranu... Rozhodně mu to nevadilo.
Luke tiše čekal na Thomasovu reakci. Bál se, tak moc se bál odmítnutí. Nervózně zvedl oči k hnědovláskovi, načež jimi zas ucukl dolů.
Thom se usmál, pohladil černovláska po vlasech a řekl:
,,Víš to určitě?"
Luke upřel udivený pohled na Thomase. Vážně mu to nevadí a neodmítne ho? Nemohl uvěřit svému štěstí. Nevysměje se mu za chvíli Thom, že si z něj dělal legraci?
,,T-tobě by to nevadilo?" vykoktal černovlásek.
Větší kluk se stále něžně usmíval a ruku měl zabořenou v Lukeových vlasech.
,,Samozřejmě, že ne. Já... Já tě totiž chci taky. Moc. A co nevadí tobě, to nevadí ani mě."
 

5 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 Fejk Fejk | Web | 4. června 2012 v 18:43 | Reagovat

Ahoj, určitě si někdy přečtu celý tenhle článek :D . ale proto, že mi hraje bedna na plného, kecám s Ket na skypu a stále řeším lay, tak se v textu ztrácím :D

Na blogu máš odpovědi v komentech ;)

2 Loki Loki | Web | 4. června 2012 v 19:19 | Reagovat

Jeah!Ty jo,tahle kapitola se ti moc povedla!Ke konci jsem zčervenala jako ještě nikdy,ale je to fajn :)
18+ ?Sakra!

3 Erista Erista | Web | 4. června 2012 v 19:21 | Reagovat

Ehm... xD. Už to začíná být vážnější... Ale co, další, další díl! xD

4 ajuska0022 ajuska0022 | Web | 5. června 2012 v 17:11 | Reagovat

Tahle se ti povedla ! :)

5 Katyu Katyu | Web | 5. června 2012 v 17:46 | Reagovat

Děkuju :) jo já vím, že si protiřečím, třeba nepochopím, jak můžu být ukecaná, nespolečenská a stydlivá, ale tak to prostě je:D opravdu:D jo ty rozmazlené děti fakt nemusím.. a děkuju ti za komentář:)

6 Misaki Misaki | Web | 7. června 2012 v 20:10 | Reagovat

100 % si to musím přečíst od začátku. :D Vipadá to zajímavě, jen co jsem si pečetla první řádek a odpověď. :D

7 Lilian Lilian | Web | 8. června 2012 v 23:25 | Reagovat

Hodně sympatický styl vypravování :) Na 18+ bych to asi ještě neviděla, rating bych viděla spíš na T+. Píšeš i nějaký známý pairing? Nějaký oblíbený fandom? Věř mi, jsem v tom zběhlá, asi až moc :D

8 Pal Pal | Web | 10. června 2012 v 17:20 | Reagovat

*Pal se po sto letech rozhodla ozvat. Ve skutečnosti tenhle blog navštěvuje a čte, ale tolik času zase nemá, takže je neviditelná jak Kanada*
Yaaay, další kapitola! : 3 Upřímně jsem čekala spíš romantičtější rozjezd (ano, vypadalo to na straaašný fluff, takže tohle krapet boří mé iluze, ale never mind :'D), ale ok, 18+, pro né, že. To, že máš můj upřímný obdiv za psaní yaoi jsem ti tuším už psala několikrát. Čeština je na porno divný jazyk a já bych u psaní něčeho takového upřímně umřela smíchy. XD Takže máš mou plnou podporu pro napsání dalšího dílu! ^^

9 manami-chan manami-chan | Web | 10. června 2012 v 20:04 | Reagovat

*je z nej niečo neidentifikovateľné na zemi pod stolom* úžasne píšeš a chvíľku mi trvalo než som prečítala všetky sorry :D
TEším teším na 9. moooooc :D

10 Mirkapawn Mirkapawn | E-mail | Web | 28. července 2018 v 6:17 | Reagovat

Peels help to escape from the greater part age amendments of the skin layer. operations effective at any time, recommended for skin of any species. After non-traumatic peeling disappear minor wrinkles, skin area becomes young, smooth. Adaptation – three days. an Average peeling beautifully copes wrinkles (expression, age, smoothing hardly noticeable scars, eliminates spots.
Regeneration – 7 days. Deep peeling doing in the beauty medical facilities. This is most effective procedure, although requires long period recovery – up to month.
<a href=http://chemicalpeel.in/chemical-peel-before-and-after>chemical skin peel before and after</a>

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama