Červenec 2012

Die Gitarre xD

27. července 2012 v 15:37 | Černá Kočka |  Černá Kočka a její bezvýznamné tlachání...
Zdarec, moji malí, milí, krásní a hodní návštěvníci blogu,
tak tu zase jednou jsem, po padesáti letech xD Teda ne, že bych nějak byla celou dobu mimo domov, to ne, ale spíš jsem neměla náladu na blog a navíc jsem ani neměla co psát. No, ne, že bych teď měla, co psát, ale to je jedno. Myslím, že ten článek bude fakt krátkej a dokonce tomu teď i sama věřím, protože o prázdninách se toho moc neděje... Nebo se toho možná naopak děje moc, nevim xD Každopádně si pak nic nepamatuju, jak mi ty dny splývaj dohromady, takže jako dobrý, no xD
Takže to je jedno. K věci.


I'm here waiting - 9. kapitola

18. července 2012 v 13:18 | Černá Kočka |  I'm here waiting
Nazdar, imaginární návštevníci blogu,
tak jsem se konečně dokopala k tomu, abych se vynasnažila spatlat další kapitolku týhle povídky. *famfáry, trubky, bubny* Bejvala bych se k tomu sama asi nedostala vůbec, ale už mi dokonce začali dva lidi vyhrožovat, takže jsem si řekla, že nebudu riskovat život a pokusím se něco napsat xD (no, jak nad tím tak uvažuju, tak při tom psaní zřejmě taky budu riskovat život, protože budu mít po každý větě nutkání vrhnout se z balkonu, kterej mám naneštěstí asi jen metr daleko :D)
Mimochodem, hádejte, co jsem při psaní poslouchala? Muhehe... If I had you! xD Přitom jsem trochu čerpala inspiraci z videa (ó ano, bílý džíny, ty Adamovi slušej xD) xD A mám pocit, že mám lehce podladěný repráky. A taky v nich dost solidně rachtá.
A pokud to přečtete, tak to prosím vás okomentujte, já si tu s tím nechci dávat takovou práci jen pro sebe (a pro dobrý pocit xD)! xD
Ještě, aby se neřeklo, musím vás varovat, že je to 18+ (ale to nemusíte brát zas tak vážně, když to psala čtrnáctiletá, že... :D)
Btw.: Strašně mě při tom psaní ruší ta zkurvená reklama na Silan... Víte, jak je to strašně znervózňujcí, když tam pořád pobíhá jak debil nějaká pitomá holka s oblečením vypraným v Silanu?! xD


Studium, věc nejvyššího státního významu - 1. kapitola

16. července 2012 v 8:36 | Černá Kočka, Ukej & Eveely |  Studium, věc nejvyššího státního významu
Zdar, krásní, hodní, milí, skvělí a prostě bezkonkurenční přátelé,
tak jsem se vrátila z chaty. Už jste si mysleli, že tam zůstanu navždy, co? Haha, ne. Tu radost vám neudělám xD
Takže jak už jsem se zmínila, strávila jsem nepříjemné dva týdny na chatě, kde jsem se zabývala především čtením, hraním badmintonu, hraním na kytaru, honěním ptáků (čímž mám namysli běhání za bažanty na poli xD), vymýšlením všemožných úchyláren a psaním nové povídky. Ale to vám vysvětlím za chvilku.
No a když jsem zrovna nebyla na chatě, tak jsem byla v Praze, kde jsem prozměnu nakupovala nový tričko, boty, kápo na kytaru (správně se tomu říká capodaster? :D) a Gravition.
Každopádně to dopadlo jak dopadlo a vypadá to, že do konce prázdnin, nebo aspoň do doby, než se vrátím z Berlína je s deníčkovejma článkama ámen (volejte "Huráááá!" xDDD), protože si z dění o prázdninách absolutně nic nepamatuju a všechny dny my splývaj dohromady. Za což může ten květák a taky James. A Sauli... Počkat, é? Sauli? Spíš Šuiči, ne?
A taky se zdá, že tu máme novou povídku. Nebo spíš je to jistý. Tak vám to teď vysvětlím.
Takže, tohle je první díl tý nový povídky, jak už jsem se zmínila, psala jsem to s Eveely (svojí sestrou) a Ukejem. Je to absolutní slátanina, která obsahuje značný množství narážek, který v žádným případě nedokážete pochopit, ani kdybyste se na hlavu stavěli xD A abyste vůbec přežili přečtení, opatřete si značnou dávku úchylnosti a obrňte se (nejlépe brněním xD), protože pravděpodobně budete mít sklony rozmlátit hlavou svůj počítač a monitor. xD.

Takže jo. Tady to máte. Možná někdy později dodám nějaký ty vysvětlivky, nebo tak něco a možná taky ne :D

Hé... Jak si užívám prázdniny? xD

3. července 2012 v 18:31 | Černá Kočka |  Černá Kočka a její bezvýznamné tlachání...
Zdarec, moji malí, krásní, milí a hodní přátelé,
tak jsem se rozhodla o sobě dát zase jednou vědět. Abyste si nemysleli, že jsem se utopila v záchodě, nebo tak něco xD
Jak se tak ohlížím po těch pár dnech, přijde mi takový zvláštní, že mi připadá, že se toho jakoby moc neudálo, ale přitom se toho událo celkem dost. Hehe... No, to je jedno. Hrabe mi (což je naprosto v pořádku, protože kdyby mi nehrabalo, tak by to znamenalo, že se děje něco hodně podezřelýho xD).
Takže jo. Připadá mi, že vám toho nemám moc co říct, takže toho bude málo. Uhé... Doprdele, proč mám pocit, že mi to tu nikdo nevěří? xD