I'm here waiting - 9. kapitola

18. července 2012 v 13:18 | Černá Kočka |  I'm here waiting
Nazdar, imaginární návštevníci blogu,
tak jsem se konečně dokopala k tomu, abych se vynasnažila spatlat další kapitolku týhle povídky. *famfáry, trubky, bubny* Bejvala bych se k tomu sama asi nedostala vůbec, ale už mi dokonce začali dva lidi vyhrožovat, takže jsem si řekla, že nebudu riskovat život a pokusím se něco napsat xD (no, jak nad tím tak uvažuju, tak při tom psaní zřejmě taky budu riskovat život, protože budu mít po každý větě nutkání vrhnout se z balkonu, kterej mám naneštěstí asi jen metr daleko :D)
Mimochodem, hádejte, co jsem při psaní poslouchala? Muhehe... If I had you! xD Přitom jsem trochu čerpala inspiraci z videa (ó ano, bílý džíny, ty Adamovi slušej xD) xD A mám pocit, že mám lehce podladěný repráky. A taky v nich dost solidně rachtá.
A pokud to přečtete, tak to prosím vás okomentujte, já si tu s tím nechci dávat takovou práci jen pro sebe (a pro dobrý pocit xD)! xD
Ještě, aby se neřeklo, musím vás varovat, že je to 18+ (ale to nemusíte brát zas tak vážně, když to psala čtrnáctiletá, že... :D)
Btw.: Strašně mě při tom psaní ruší ta zkurvená reklama na Silan... Víte, jak je to strašně znervózňujcí, když tam pořád pobíhá jak debil nějaká pitomá holka s oblečením vypraným v Silanu?! xD9. kapitola
,,T-tobě by to nevadilo?" vykoktal černovlásek.
Větší kluk se stále něžně usmíval a ruku měl zabořenou v Lukeových vlasech.
,,Samozřejmě, že ne. Já... Já tě totiž chci taky. Moc. A co nevadí tobě, to nevadí ani mě."
Luke nevěřícně vydechl.
,,Tohle je až moc krásný na to, aby to byla pravda."
,,Ale je." odpověděl mu Thomas, který se stále usmíval od ucha k uchu a poté se sklonil k menšímu chlapci, aby mu mohl věnovat další vášnivý polibek. Tiskl se co nejvíc na jeho tělo, potřeboval cítit jeho těsnou blízkost a dotýkat se ho. Hladil ho všude kam dosáhnul a po chvíli přetáhl Lukeovi tmavé tričko přes hlavu a na chvíli se oddálil, aby si mohl prohlédnout jeho obnaženou hruď. Černovlásek dýchal rychle a mělce, jeho lehce zarudlá kůže téměř vybízela k tomu, aby si s ní Thomas začal pohrávat. Sklouzl pohledem níž a v tu chvíli si všiml velké fialové modřiny pod Lukeovými žebry. Zamračil se při vzpomínce na včerejší incident a jemně přejel přes modrofialový flek bříšky prstů.
,,Bolí to?" zeptal se.
Menší chlapec jen záporně zavrtěl hlavou, ale podle toho, jak si nervózně skousl ret to asi nebyla pravda. Thom to přešel mlčením, přiblížil se zpět k černovláskově tělu a měkce ho políbil na zraněné místo. Poté se přesunul nahoru k jeho krku, na který mu věnoval lehký motýlí polibek a olíznul kůži od jeho ouška až ke klíční kosti. Luke zalapal po dechu vzrušením a natáhl ruku k Thomasovi, aby mu mohl také svléknout tričko, toužil způsobovat mu stejnou slast, jako Thom jemu, ale především chtěl víc. Větší chlapec se musel pousmát nad Lukeovou nedočkavostí, ale nehodlal mu bránit. Pomohl mu se sundaváním vlastních svršků a slastně vydechl, když ucítil černovláskovu dlaň, která jemně přejížděla po jeho nahé hrudi. Touha a vzrušení obou chlapců se stupňovala.
Thomas bloudil svýma rukama po Lukeově těle a přitom zavadil o jednu z Lukeových bradavek. Jemně ji uchopil a promnul mezi prsty. Menší chlapec zaklonil hlavu a nahlas zasténal. Hnedovlásek se usmál a pokračoval svými dlaněmi níž přes Lukeovo pevné bříško. Nakonec se zastavil u lemu černovláskových tmavě modrých kalhot a na chvíli zaváhal. Obrátil pohled k černovláskově rajcovně zarudlé tváři a zahleděl se mu do očí. Odrážela se v nich stejná touha a očekávání, jaké pociťoval Thom. Chvíli vyčkával jak Luke zareaguje. Ten ho nesmělým úsměvem pobídl, aby pokračoval.
Thomas mu beze všeho vyhověl. Hbitými prsty rozepnul zip džínů a poté je z menšího chlapce úplně stáhl a nechal válet kdesi na zemi. Rukama zajel na vnitřní stranu Lukeových stehen a začal je hladit. Černovlásek slastně zavzdychal a natáhl své ruce směrem k Thomovi, aby zbavil kalhot i jeho. Džíny zanedlouho skončily vedle postele, stejně jako ty Lukeovy.
Thomas přejel pohledem celého chlapce pod sebou. Ty roztomile zarudlé tvářičky, pronikavé tyrkysové oči, zahalené mlžným závojem vzrušení, drobné tělíčko, chvějící se touhou... Tak neskutečně Thoma vzrušoval. Nejraději by si ho vzal okamžitě.
Sjel dlaněmi k Lukeovu pasu a pomalým pohybem mu stáhl trenky. Naskytnul se mu pohled na černovláskovu vztyčenou chloubu. Usmál se a sklonil se, aby mohl olíznout její špičku a pak jí pohltit do úst. Lukeovi se zatmělo před očima a zalapal po dechu. Vlhký a teplý prostor okolo jeho penisu jej přiváděl k šílenství. Thomas začal jazykem a ústy zpracovávat černovláskovu erekci.
,,Thome... Ahhh..." zasténal Luke a přirazil do Thomových úst. Ten ale neměl v plánu mu vyhovět tak snadno. Pohyboval se v pomalém tempu a steny menšího chlapce nabývaly na intenzitě.
Zatím zabloudil rukou směrem k Lukeovu otvůrku a pomalu do něj vnikl jedním prstem. Chvíli se v něm pohyboval, roztahoval ten těsný prostor, až jakoby náhodou narazil na onen bod, který černovláskovi způsobil tu největší slast. Luke cukl hlavou do strany a znovu nahlas zavzdychal. Thomas se v něm ještě chvíli pohyboval a potom přidal druhý prst, zatímco stále kouřil jeho penis. Vnikl do Lukea ještě třetím prstem, aby ho pořádně připravil. Menší chlapec znovu zasténal. Thom měl pocit, že už to déle nevydrží, ty steny byly tak neskutečně rajcovní...
Vypustil Lukeovu chloubu z úst a vyklouzl z něj prsty, na což mu bylo odpovědí zklamané zamručení. Thomas se pousmál a políbil černovláska na ústa. Poté si stáhl trenky řekl menšímu chlapci:
,,Připrav se, bude to trochu bolet."
Luke přikývl, jakože to bere na vědomí a Thom už na nic víc nečekal. Opatrně a pomalu do něj vnikl a černovláskovi uniklo z úst tiché bolestné syknutí. Thomasovi se před očima udělaly mžitky. Měl pocit, že zešílí z toho neskutečně úzkého prostoru okolo svého penisu a měl co dělat, aby okamžitě nezačal hned tvrdě přirážet. Ale musel zařídit, aby se to líbilo i Lukeovi. Chvíli setrval v klidu, potom políbil menšího chlapce na ústa a zašeptal mu do ucha:
,,Snaž se uvolnit, ano?"
Poté se začal pomalu pohybovat, tak, aby černovláskovi neublížil a zajel rukou směrem k jeho rozkroku, kde uchopil jeho ztopořenou chloubu a celou ji přejel dlaní. Pokojem se rozeznělo dvojité zasténání. Thomas zrychlil tempo a vášnivě políbil Lukea na ústa. Ten neváhal a polibek mu oplácel v plné intenzitě, zatímco se boky proti jeho přírazům.
,,T - ... Thome!" vykřikl Luke. Všechny svaly v něm se stáhly a jeho sperma vystříkl do hnědovláskovy dlaně.
Thomas ještě jednou přirazil a poté se také vyvrcholil do černovláskova těla. Po chvíli vyklouzl z Lukeova těla a svalil se na postel vedle něj. Oba chlapci ještě vydýchávali prožitý orgasmus a jejich srdce splašeně bila.
Thom natáhl ruku k menšímu chlapci, přitáhl si ho do své horké náruče a vtiskl mu něžný polibek na čelo. Poté zvedl dlaň, která ještě bylo potřísněná Lukeovým spermatem a olízl jí. Černovlásek ho s pobaveným výrazem pozoroval.
,,Copak? Máš něco proti, yaoisto?" zeptal se ho Thomas vyzývavým tónem.
,,A o tomhle víš odkud?" zeptal se Luke s podezřívavým výrazem.
,,To teď neřeš." odpověděl mu.
Když uviděl, že černovlásek otevírá ústa k protestu, zakryl mu je dlaní a dodal:
,,Šššt. Vysvětlím ti to zítra, jo? "
Luke se zatvářil vzdorně, ale nakonec přikývl. Thomas ho něžně pohladil po zádech, přikryl je oba dekou a ve společném obětí a spokojenosti upadli do říše snů.
 

4 lidé ohodnotili tento článek.

Anketa

Myslíte, že je moje povídka I'm here waiting hodně trapná, nebo jenom trochu?

Hodně. 25% (8)
Jenom trochu. 75% (24)

Komentáře

1 Else Michelle..! Else Michelle..! | Web | 19. července 2012 v 22:06 | Reagovat

Wow, tak tohle bych asi nemohla psát :D ikdyž divné, že ve čtrnácti píšeš tohle :DD. ale jinak píšeš opravdu moc hezky :) ikdyž tohle téma :DD nevěřila jsem, že to přečtu celý, ale přečetla! a chválím :)

2 Zuzu Zuzu | Web | 22. července 2012 v 21:51 | Reagovat

No já si nikdy z ničeho moc nedělám a jsem za to ráda =)))

[1]: já tohle píšu už od třinácti xD

3 Zuzu Zuzu | Web | 22. července 2012 v 21:53 | Reagovat

a děkuju, jsem ráda, že se ti ta povídka líbí =)))

jako uznávám, dřív jsem psala příšerně =D

4 Monik Monik | Web | 23. července 2012 v 11:43 | Reagovat

tuto pred chvíľou som u Zuzu narazila na tvoj blog a všimla som si túto poviedku.
a píšeš fakt dobre :) plus uznávam ťa za túto scénu, pretože ja keď mám opisovať sex tak mi to robí celkom problém :D

5 Erista Erista | Web | 23. července 2012 v 20:04 | Reagovat

Píšeš vážně skvěle, ale já jsem přeci jenom ta vzorná holčička, co by takový "prasárny" číst neměla... tak proč jsem to přečetla jedním dechem? xD xD.
p.s. Nemáš skype či fb či něco podobného? Ráda bych pokecala xD.

6 Erista Erista | Web | 23. července 2012 v 20:15 | Reagovat

erista.a je skype, na fb nechodím, ale jestli chceš https://www.facebook.com/#!/sarka.kopecka.31 :)

7 El-chan El-chan | Web | 29. července 2012 v 12:03 | Reagovat

Krasa.....jak si to....Q-Q MAs taky otrasny talent Dx ti zavidim D:

8 Loki Loki | Web | 9. srpna 2012 v 18:23 | Reagovat

Jsem zvědavá,co by udělala rodina,kdyby zjistila,že čtu něco takového.U táty mám jasno,ten by mě vydědil.Jenže když ty píšeš tak hezky!Nakazila jsi mě úchyláctvím!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama