Úvod povídky - Zachraň mě

3. září 2012 v 12:20 | Černá Kočka |  Zachraň mě
He he, haha, vidíte dobře.
Začínám s další povídkou. Jako kdybych stíhala ty dvě, co píšu xD No, kašlete na to. Myslím, že s ní časem nejspíš seknu, sice se mi momentálně zdá jako skvělej nápad, ale to nadšení určitě časem opadne. Navíc ani trochu nemám promyšlenej konec, takže... Hehe... xD Tak tohle určitě nedopadne dobře. Ale klídek, happyend určitě bude, pokud se k tomu dostanu, což jakože jistě nedostanu.
Hele, všimli jste si, že mám za srpen jenom jeden článek? Ne? Já teda jo. A dost se za sebe stydim xD Takže to tu teď musím trochu popohnat, ale rozhodně nic neslibuju. A do I'm here waiting se mi moc nechce, takže nepočítejte s tím, že bych nějak začla chrlit další kapitoly, nebo tak něco xD
Jinak jsem v depresi. Protože začala škola. Není to poznat, co? xD Možná se vám zdá, že jsem zhulená, ale to je vážně jenom zdání, protože každej by se choval jako zhulenej potom, co by si pustil tohle.
Ale to je jedno. Teď už konečně k tématu.

Název: Zachraň mě /haha, to jsem fakt nepromakala xD/
Žánr: yaoi, místy možná psychologický, drama (?)
Shrnutí děje: Z blázince uteče nebezpečný psychopat (Felix) s úmyslem zabíjet. Jako první zaútočí na bohatého vysokoškoláka (John), který se ale ubrání a chce zavolat do blázince. Jenže se nám do sebe hlavní hrdinové zamilují na první pohled (což si v tu chvíli ještě neuvědomují) a John si vezme Felixe k sobě domů s tím, že se o něj postará, přičemž sám nechápe svoje jednání.
Hlavní hrdinové si budou stále bližší a bližší... A dál to tady vykecávat nebudu, protože to sama ještě nemám vymyšlený xD Myslím, že to bude celkem slaďárna bez děje (až na některý scénky) a jak už jsem se zmínila, happyend určitě bude.
Zajímavost: Ehé, he... Není. Možná akorát to, že už teď vám můžu předpovědět, že s tím pravděpodobně v půlce seknu.
Poznámka autorky: Myslím, že už jsem všechno, co jsem chtěla říct vyjádřila výše.

Toť vše. Doufám, že se vám bude nová povídka líbit a já se pakuju hrát na klavír, neboť nechci zemřít tak mladá xD Však vy znáte mojí učitelku klavíru... xD
Černá Kočka
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Erista Erista | Web | 10. září 2012 v 18:37 | Reagovat

Tak to se vážně těším :D. Ale né, určitě to bude dobrý xD.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama