I'm here waiting - 11. kapitola

26. prosince 2012 v 19:05 | Černá Kočka |  I'm here waiting
Hn, nudím se... Tak jsem se rozhodla začít psát další díl IMHW, zázrak, co? Taky tomu sama nemůžu uvěřit xD A navzdory tomu, že ho začínám psát teď, 11. listopadu, vím, že ho dopíšu tak nejdřív za měsíc, jak se tak znám xD Jo, jsem holt malá svině :DD
...OK, takže teď už je 19. prosince, uběhlo víc, než měsíc a já jdu pokračovat v psaní xD
Mimochodem, asi byste měli vědět, že mi dneska vážně hrabe (což se stoprocentně přenese i na hrdiny povídky xD), zrovna jsem četla anglickej článek na Wikipedii o yaoi :DDD A potom se mi tam nabízely souvisejcí odkazy na další články a tam prej: "Gay porn" :DD Jsem prostě úchyl xD No nic, co něděláte... :D
26. 12.: Ha, tak zase pokračuju xD Tohle se táhne prostě nekonečně :D
Btw.: Při psaní střídám poslech Aquy, Black Veil Brides, Simple Plan, Adama Lamberta a SuG, takže to bude určitě hrozná splácanina, na to se připravte xD
Btw2.: Těšte se... Až dopíšu tenhle díl (a taky čtenářák), tak se vrhnu - pravděpodobně hned tenhle pátek - na psaní další kapitoly Zachraň mě. Wohaha, nastávají zlaté/stříbrné časy! xD
No nic. Tak, to už je všechno. A užijte si kapitolu! xD


11. kapitola
Thomas seděl u stolu, jedl palačinku s džemem a cukrem, a pozoroval chlapce sedícího naproti němu, který se zabýval stejnou činností. Napadlo ho, jestli se usmívá jako hodně velký pitomec, protože při pohledu na toho krásného kluka se prostě ubránit úsměvu nedá. Ale ne, že by ho to nějak trápilo. Hlavně, že můžou být spolu. Že jsou konečně šťastní. Jo. Thom si v duchu pokýval hlavou. Není nic úžasnějšího, než láska. Opětovaná láska, k tomu nejdokonalejšímu stvoření na světě.
Najednou, bez jakéhokoli varování se Luke naklonil přes stůl k Thomovi a když byly jejich obličeje u sebe, se jemně otřel o Thomasovy rty, a škádlivě přejel po tom spodním, až se z toho většímu klukovi zatajil dech. Jen krátce, rychle a pak se zase odtáhnul. Hnědovlásek se podezřívavě podíval na menšího kluka.
,,Ehm... Co to bylo?"
Černovlásek nasadil ukázkově tak ukázkově nevinný výraz, že se mu nad hlavou málem zjevila svatozář a na zádech pár bílých opeřených křídel. Jediné, co ho prozrazovalo byly mírně zarudlé tváře a roztěkaný pohled.
,,Měl jsi tam cukr." odpověděl konverzačním tónem, jako kdyby se bavili o škole a ne slízávání si... Ehm, cukru ze rtů.
Thomovi zacukaly koutky úst. Tak ne andílek, ale ďáblík. A on si chce hrát? No co. Chce hru, má ji mít.
,,Tak cukr, říkáš? Cukr, sladký cukr...," předstírajíc zamyšlený výraz se zahleděl kamsi do prázdna, ,,...A víš, co je ještě sladší, než cukr?" Upřel pronikavý pohled zpět na Lukea, který ho teď nanejvýš podezřívavě pozoroval.
"Uhn... Ne?"
Thomas se usmál a chvíli mlčel. Potom se pomalým pohybem zvedl ze židle, zamířil k černovláskovi, který se na něj teď díval nesmírně udiveně a zastavil těsně u něj. Pak se k němu naklonil tak blízko, těsně minul tvář menšího kluka, pak své rty jemně přitiskl k jeho uchu, až se Luke zachvěl.
,,Ty." zašeptal.
Potom začal pomalu přesouvat svou tvář přímo před tu černovláskovu, přičemž mu svým jazykem přejel po hraně dolní čelisti. Menší chlapec slastně vydechl a přivřel oči. Thomovi se při pohledu do jeho tváře na chvíli zatajil dech. Ten kluk je tak krásný... A... Ano, sladší než cukr. Trochu samolibě se ušklíbl a pak přitiskl své rty na ty Lukeovy. Jemně se o ně o otřel, jen lehkým něžným pohybem, který ale i přesto vyslal oběma chlapcům do celého těla příjemné elektrizující chvění, které vyvolávalo tak dokonalý pocit, jaký žádný z nich nikdy s nikým jiným nezažil.
Thom povystrčil svůj jazyk, aby jím mohl mazlivě přejet po černovláskových rtech a užívat si jejich sladkou a opojnou chuť. Menší kluk na to hned zareagoval pootevřením svých úst a lehce zaklonil hlavu, aby hnědovláskovi usnadnil přístup. Thomas se rozhodl tohle pozvání rozhodně neignorovat. Vklouzl jazykem do Lukeovy pusinky a jal se ji něžně prozkoumávat. Lehce, jen letmými doteky laskal jeho patro a menší chlapec ze sebe vydal spokojené zamručení, které trochu připomínalo kočičí předení. Hnědovlásek se zachvěl a rozhodl se přesunoust svou pozornost k černovláskovu jazyku. Jemně jej pohladil tím svým, něžným pomalým pohybem jej vybízel ke spolupráci. Luke, který se rozhodl výzvu přijmout, mu začal odpovídat na polibky zdrženlivými, stydlivými pohyby, jež Thomovi rozechvívaly každou buňku v těle, celým jím prostupoval pocit příjemné slasti. Ano, s tímhle překrásným stvořením by se vydržel líbat navždy. Sice se do polibku zapojuje jen nesměle a nezkušeně, ale svým způsobem je to o to krásnější... Taková nevinnost a roztomilost... Ještě chvilku si užíval rtů menšího chlapce, pak se poodtáhl. Thom se neubránil něžnému úsměvu, když uslyšel černovláskovo nespokojené zamručení.
,,Nechtěl jsi náhodou, abych ti něco řekl?"
Luke nejdříve nechápavě zamrkal, ve tváři měl stále nepřítomný výraz, ale po chvíli odpověděl:
,,Eheh... Jo, přesně to jsem chtěl."
Thomas se opět pousmál a narovnal se. Potom jemně uchopil černovláska za ruku a odvedl ho k pohovce, na kterou se posadil a pak kývl na menšího chlapce, aby si sedl vedle něj.
Luke poslechl, posadil se těsně vedle Thoma a položil si hlavu na jeho rameno. Hnědovlásek spokojeně vydechl, objal rukama tělo menšího chlapce, přitáhl si jej blíž k sobě a vtiskl mu letmý polibek do vlasů. Černovlásek spokojeně zavrněl. Chvíli tiše seděli v objetí, dokud Luke nezvedl tázavý pohled k většímu chlapci.
,,Tak... Řekneš mi to konečně...?"
Thomas se usmál. Ten kluk je netrpělivý. Ale není se čemu divit, čekal už moc dlouho...
,,Dobře. Ale... Nevím, kde mám začít."
,,To je jedno, prostě kde chceš."
,,Tak teda jo." hnědovlásek si povzdechl. Bude to těžké, vyjádřit všechny ty pocity a události slovy.
,,Víš, Luke... Myslím, že jsem asi podvědomě věděl, že nejsem na holky... Jenže jsem si to odmítal přiznat. Protože něco takovýho pro mě bylo... Nepředstavitelný. Celou dobu jsem byl zaslepenej běžnejma stereotypama, tak jsem vždycky potlačil ten pocit, že by to mělo bejt jinak a prostě jsem chodil s holkama.
A taky myslím, že je to už dlouho... Co jsem k tobě začal něco cítit. Ale to jsem si stejně jako fakt, že jsem gay nepřiznal.
Změna nastala až tehdy, na tý narozeninový oslavě u Antonie, byl jsem trošku nalitej, takže mě napadaly věci, který by mě... Heheh... Za střízliva nenapadly. A ty jsi byl ještě daleko víc opilej a - ..."
,,Ha, já věděl, že se na tý oslavě stalo něco, co si nepamatuju!" skočil mu do řeči vítězoslavně Luke. Thomas se zasmál a pokračoval.
,,...Ty jsi zpíval karaoke... Addicted... Jo, mimochodem, zpíváš skvěle, myslím, že by z tebe byl fakt dobrej zpěvák," Thom mrknul na černovláska, jehož vítězoslavný výraz ve tváři se změnil na grimasu jasně říkající něco ve stylu 'proboha, proč jsem musel udělat něco takovýho?', ,,A když jsi dozpíval, tak jsi spadl z pódia přímo mně do náručí a řekl jsi mi, že ta písnička byla pro mě a že mě miluješ." Hnědovlásek se při té vzpomínce musel usmát, byl to jeden z těch nejkrásnějších a nejpodstatnějších okamžiků v jeho životě.
Pak vyprávěl dál:
,,Nemohl jsem tomu uvěřit, přemejšlel jsem, jestli jenom plácáš z opilosti, nebo jestli je to pravda, ale pak se zjevila Charlotte... Pomohl jsem jí tě odnést domů, protože tys rozhodně nebyl ve stavu, abys sám někam mohl jít... A přitom jsem se jí na to zeptal a ona mi všechno řekla.
Pak už netrvalo dlouho a uvědomil jsem si pravdu. Bylo mi jasný, že jsem si celej svůj život nalhával tolik věcí... A konečně jsem se odvážil přiznat si pravdu. A taky jsem získal příležitost být s osobou, kterou opravdu miluju." Thomas se zakončil své vyprávění a pohlédl na Lukea, očekávajíc jeho reakci.
Menší chlapec chvíli mlčel a ve tváři měl neutrální výraz. Pak ale vzhlédnul k Thomovi, zahleděl se mu přímo do očí a tiše promluvil:
,,...Teď jenom přemýšlím, jestli bych měl svojí sestru zabít, nebo se jí spíš se spoustou díků vrhnout do náruče."
Hnědovlásek se nahlas rozesmál. Tohle je prostě... K nezaplacení!
,,Jak chceš, to si musíš rozhodnout sám." odpověděl po chvíli Lukeovi.
 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Anketa

Kterou kapitolovou povídku u Černé Kočky máte nejradši?

I'm here waiting 65.7% (23)
Studium, věc nejvyššího státního významu 5.7% (2)
Zachraň mě 28.6% (10)

Komentáře

1 Ryuzaki♥ Ryuzaki♥ | Web | 27. prosince 2012 v 11:06 | Reagovat

Pěkné :)

2 Loki Loki | Web | 28. prosince 2012 v 10:43 | Reagovat

Být Lukeem,tak bych Charlottu napřed obejmula a pak zabila :-) taky se mi líbila ta situace s andílkem :-D

3 J.A, Miss Madness J.A, Miss Madness | Web | 28. prosince 2012 v 19:53 | Reagovat

Yaaay, brzo bude další díl Zachraň mě! Chytám tě za slovo, a jestli neuděláš, cos slíbila, budu prudit a prudit a prudit a prudit a prudit a prudit a prudit a prudit a prudit a prudit a prudit a prudit a prudit a prudit a prudit a prudit a prudit a prudit a prudit a prudit a prudit a prudit a prudit a prudit a prudit a prudit a prudit... xDDDDDDDD
Okay, jdu si to celé přečíst od začátku!    
Kapitolovku od Černé Kočky si nesmím nechat ujít :D

4 Kay Kay | 21. ledna 2013 v 14:24 | Reagovat

Hej to je úžasná povídka..vážně!:D narazila jsem na tvůj blog cca před měsícem a I'm here waiting jsem přečetla asi..7 krát?:D prostě piš to dál, jo?:D je to faakt úžasný^^:)

5 Černá Kočka Černá Kočka | Web | 23. ledna 2013 v 16:37 | Reagovat

[4]: Nekecáš...? xD

6 Kay Kay | 24. ledna 2013 v 16:11 | Reagovat

[5]:Nekecám! :D Vážně je to úžasný^^

7 Černá Kočka Černá Kočka | Web | 25. ledna 2013 v 15:51 | Reagovat

[6]: Tak já se teda pokusím sepsat další díl, když máš zájem...^^ Ale zatím to nevypadá moc nadějně, asi bude hotovej za celkem dlouhou dobu... :D (Já za to nemůžu xD)

8 Kay Kay | 25. ledna 2013 v 20:24 | Reagovat

[7]: To je dobrý :) já si počkám xD na dobré věci se vyplatí čekat^^ xD

9 Arkien Arkien | E-mail | Web | 29. ledna 2013 v 10:17 | Reagovat

Áno, dočetla jsem a chci další! :D

10 Benjamin Benjamin | Web | 21. července 2013 v 23:41 | Reagovat

Je to užasné a zhltal jsem všechny dily do pul hodiny! Bude někdy pokračování? :)

11 black-veil-brides-a-devil-for-me black-veil-brides-a-devil-for-me | E-mail | Web | 30. listopadu 2013 v 17:22 | Reagovat

Skvělé piš tuto povídku dál!! Ju

12 Zakuro Zakuro | E-mail | 21. srpna 2014 v 14:26 | Reagovat

Taaak moc kawaii :D Moc se mi to líbí, jen tak dál :P

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama