Duben 2013

Bon Jovi - We Weren't Born To Follow

30. dubna 2013 v 16:13 | Černá Kočka |  Hudba
Nazdárek zlatíčka,
taky vás moc ráda vidím... Zase jednou po těch několika letech... Ehe hé... Takže bych se vám hned ze začátku chtěla moc omluvit za to, že jsem sem víc než dva tejdny nepsala, nezapomněla jsem na vás a stále vás miluju, jen jsem prostě neměla čas, chuť a vlastně jsem ani neměla co přidávat. Neděje se nic zajímavýho (kromě dalšího mýho záchvatu insomnie a taky toho, že mám konečně svou vlastní knihu Jurský park, yay! A taky kromě toho, že do třetího pátý musím odevzdat zkurvenězasranou úvahu, či fejeton do projektu psaní do novin...) a s povídkama to jde dost solidně z kopce, protože jsem poslední dobou byla dost v takovejch psycho stavech, tudíž jsem nemohla psát, jelikož myslím, že by ani vás, ani mě nepotěšilo, kdybych z náhlého popudu nechala vzájemně se povraždit všechny postavy v povídkách a jejich vnitřnosti pak rozházet po... É... No to je jedno.
xD
Takže teď už ale k věci. Ano, stále nemám nic napsanýho. Ano, stále se nic neděje. Ale já na ten blog fakt chci kurva něco přidat, takže jsem se rozhodla, že to vyřeším jednoduše - zveřejním zde hudební článek, kterej taky rovnou zneužiju k tomu, abych se na začátku vymluvila a vykecala xD (É... Kurva, já se prokecla... :D)
A co se týče mejch postřehů k písničce, asi to vezmu hodně zkrátka, protože nemám moc času (wohaha, dneska plánuju jít na čarodějnice a všechno to tam potrollit a taky napsat tu sračku do novin xD), navíc moc nevím, co bych k tý písničce přesně napsala, takže takhle.

Pro dnešek jsem si vybrala kapelu Bon Jovi, kterou jsem si poslední dobou až podezřele zamilovala a to především díky jejich písničce Because We Can.
Ale jelikož jsem Because We Can už vkládala do nějakýho jinýho článku, rozhodla jsem se, že napíšu o We Weren't Born To Follow, což je další z mejch nejoblíbenějších písniček od týhle kapely.
V první řadě musím říct, že ani přesně nevím, co se mi na týhle písničce tak moc líbí, ale prostě mě něčím naprosto uchvacuje. Asi za to může ta obrovská energie, která se v ní skrývá a projevuje se tím, že písnička celou dobu krásně běží a tepe, nezastavuje se a při poslechu mě naprosto vtáhne do sebe.
Nutno je též podotknout, že má Jon naprosto dokonalej hlas, je takovej... Aňoňuňu, víte co xD A místama skoro až chraplavej... Je to tak sexy :3 xDD Stejně tak je i naprosto úžasnej text písničky, má naprosto pravdivý poselství - "We weren't born to follow, come on and get up off your knees. When life is a bitter pill to swallow, you gotta hold on to what you believe." Je to něco, co by si měl uvědomit každej a něco si z toho vzít do života.
Jo, a taky musím pochválit kytaristu, kterej je naprosto výbornej a talentovanej, nejen že to sólo dal naprosto dokonale a na výbornou, ale téměř po celou dobu písničky tam hraje vlastní akordy či téma proti melodii v zvláštních rytmech. Je to skvělej kontrast proti hlavní melodický lince.
Pak taky musím dodat, jak moc se mi líbí rytmus celý písničky, zaposloucháte-li se do bicích můžete ho krásně vnímat, připadá mi takovej... Jak to říct... Vytrvalej a nepolevující a prostě tomu celýmu dává grády.
Na závěr bych ještě chtěla dodat jednu věc. Myslím, že Jon neumí tancovat xD


Černá Kočka
Btw.: Zejtra odjíždím na chatu, takže nečekejte, že se moje aktivita na blogu bude nějak zvyšovat, či tak něco... Když už, tak spíš naopak... É... Promiňte? :DMěsíční svit - 2. kapitola

13. dubna 2013 v 18:25 | Černá Kočka |  Měsíční svit
Zdarec zlatíčka,
hele, jako, já vim, že mě nenávidíte... Taky bych se nenáviděla, ovšem kdybych nebyla tak dokonalá xD Ehm. Ale teď k věci.
Právě jsem přijela z kina. A hádejte, na čem jsem byla. Nebudete mi věřit.
Ano, vážně to byl Jurský park 3D!
Ehm. *radši se schovává pod stolem*
Dobře, vím, že mě teď určitě nenávidíte ještě víc, ale jistě vás to ihned přejde, vzhledem k tomu, že jsem se rozhodla, že konečně dosmolím a zveřejním druhou kapitolu Měsíčniho svitu, he he. Takže jak jsem se rozhodla, tak jsem udělala.
Mimochodem, zkusili jste si někdy představit 3D Malcolma...? ("Zabijte jí někdo, prosím!" křičí zoufale Ukej)
Ehehe. Jo. Nádhera, že jo? :3
Tákže jo. Ale k věci. Máte tu tu kapitolku. A věnuju jí vám všem, protože jsem líná přemejšlet nad tím, komu bych jí mohla věnovat extra a už se nechci opakovat xD Takže je teda pro vás všechny, protože vás hrozně moc miluju a zbožňuju a doufám, že mě milujete a zbožňujete aspoň tak, jako já vás xD
Btw.: Mám geniální nápad na další povídku. Ano, koleduju si o zavraždění. xD

Life, uhm, finds a way.

2. dubna 2013 v 19:41 | Černá Kočka |  Fotografická tvorba
Nazdar, moji milí, zlatí, úžasní, dokonalí,
já vás tak miluju!
Uhm. No dobře.
HELE, JÁ FAKT NEMŮŽU ZA TO, ŽE MI HRÁBLO! *zuřivě kolem sebe mává rukama* Za to může Crichton!
Uhm podruhé. Dobře, já vám to vysvětlím. Všechno. Ale jen, co mi přestane téct ta krev z nosu... He he he... Ehe he... *vytahuje obří pytel papírových kapesníčků*
Tak jo. Věc se má tak, že mám takovej menší problém xD
Jsem absolutně zamilovaná.
Absolutně zamilovaná do týpka, kterej je přibližně o dvacet pět let starší, než já...
Žije na druhým konci světa...
Na sto procent se s ním nikdy v životě neuvidím...
A on vlastně ani neexistuje.
...
Takže přesně takhle vypadá můj problém... Po přečtení Jurský park: Ztracený svět jsem se zamilovala do Iana Malcolma ještě víc, než předtím. A navíc jsem včera našla pár úžasnejch fanartů (SHONEN-AI!) (kdyby se někdo chtěl podívat, tak zde, zde, zde a zde) (A shippím Malcolm x Muldoon!), takže jsem absolutně v prdeli. *nosebleed* *vykrvácela*
(A mimochodem, hádejte, čí je nadpis výrok... To prostě neuhodnete :DDD)

Nuže. Tak. Teď, když jsem se vám svěřila se svou láskou a absolutní posedlostí, konečně můžeme přejít k pointě článku.
Pointa článku je, že jsem zde chtěla zveřejnit pár svejch uměleckejch (čtěte "Rádoby pěkné hrůzné rozmázliny") fotek, na kterejch se vyskytuju jako modelka především já, ačkoli mou tvář stále nespatříte, neboť jí nemůžu nikde uveřejnit z obav před Kirou :DD (hele, dobře, nejsem zločinec, ale člověk nikdy neví, že ano... Obzvlášť, když veřejně podporuju L).

Takžé. Pokud máte zájem o to, spatřit mé překrásňoučké fotešky, klikněte si na celičký článeček a sjeďte si posuvníčkem dolinky (...WTF? Děsím sama sebe xD).
Btw. taky bych se vám chtěla jakože omluvit, protože s jakože povídkama to nevypadá jakože moc dobře, takže jakože sorráč. Jakože.