Červenec 2013

Nevím, co teď.

31. července 2013 v 9:12 | Černá Kočka |  O blogu
Zdar, drazí přátelé,
přišla jsem Vám oznámit možná smutnou, možná pro někoho radostnou novinu.
Jak jste si jistě všichni všimli, nefunguje mi to tu úplně, jak bych si přála a už delší dobu jsem absolutně bez motivace jak při pokračování ve svejch rozepsanejch povídkách, tak při psaní jakejchkoli jinejch článků na tenhle blog. Myslím, že jsem se sekla v bodě, kdy už se nedá pokračovat a asi už nemá cenu to nějak oddalovat.
A tak si říkám, že tu s tím nejspíš skončím.
Je tu ještě pár důvodů, kupříkladu to, že už mám o něco jiný ideály a cíle, než jsem měla, když jsem tenhle blog zakládala, který mnohdy tvořily základ toho, co jsem tu budovala. (Jasně, stále jsem yaoistka a asiatofil, to snad zůstane navždy, ale chápete mě, že jo? :D) Tudíž myslím, že jako Černá Kočka už Vám nemám co nabídnout a že je načase posunout se někam dál.
Takže vyhodnocení:
nejsem si úplně jistá, co teď dělat, protože mám k tomuhle blogu dost blízkej vztah a nevím, jestli ho dokážu opustit, ale na druhou stranu vím, že už asi přišel čas s ním skončit. Ale třeba bych se sem někdy zase chtěla vrátit, kdybych odsud odešla... Nevím.
Budu ráda, pokud se mi vyjádříte v komentářích, určitě by mi to pomohlo.
A až si to rozmyslím, dám Vám vědět.
A i pokud tu skončím, budu si stále pamatovat, že dlužím Loki lay a nějak to spolu vyřešíme. (Mimochodem, Loki, ty mi za něj zase dlužíš shonen-ai povídku xD)
Tak se mějte, uvidíme, jak to dopadne.
Černá Kočka
Btw.: Pojedu k moři na Krétu... Na Krétu, chápete to? 8DD Na Krétu jezděj jenom kreténi... He he... (takovej vtípek z jedný knížky... Ehm.)