Září 2014

ČK out

20. září 2014 v 20:42 | Černá Kočka |  O blogu
Zdravím vás, vážení,
věřím, že jste mě tu nečekali a věřte mi, že já jsem se tu taky nečekala.
Každopádně, nedávno jsem si vzpomněla na tenhle blog. A pak zase zapomněla. A dneska jsem narazila na e-mail, kde mi vyhrožovali, že mi ho zruší z důvodů mého nepřihlašování. Tak jsem se přihlásila. A při té příležitosti jsem si řekla, proč sem třeba nenapsat nějaký oficiální poslední článek?
Potom jsem si řekla, proč jo?
Na což jsem si odpověděla následovně: zaprvé, možná by to bylo vhodný, sice je to už hodně dávno, ale stejně, a zadruhé, jsem prostě hajzl a baví mě nečekané zvraty v ději.
První důvod je nepodstatný, ale druhý je hodně podstatný, takže mě tady máte.

Víte, co je strašně divný?
Že mi po tom roce ještě někdy v srpnu pár lidí napsalo komentář, jako asi tak dva. Fakt nechápu, jak se sem dostali a co je k takovému činu vedlo. A další udivující věc je, že tu mívám pravidelně návštěvnost. Jenom velmi decentní - okolo pěti lidí za den - ale i tak. Taky nechápu.

Ale teď už k jádru věci.
Jak jste si již určitě všimli, skončila jsem tu. Ačkoli, když nad tím teď tak uvažuju, začínám si trochu pohrávat s myšlenkou, že bych se vrátila... Musíte uznat, že by to rozhodně bylo zábavný. Dramatický a taky vtipný. Heh. Ale spíš ne. Berte to tak, že je tu oficiálně konec.
Aktuálně mám další dva aktivní blogy, který vám tu jen tak nesdělím, ale kdybyste chtěli něco zvědět, napište mi na můj starý debilní e-mail co.mi.chces@seznam.cz. Kdybych neodpovídala, rozhodně to není tím, že nechci odpovědět, nebo tak něco, nýbrž z některého, z následujících tří důvodů:
1) nechodím na e-mail;
2) zapomněla jsem heslo;
3) zapomněla jsem, že mám ten e-mail.

Takže jo. Voalá, užívejte života.
Černá Kočka out.